МЕНЮ
КОШИК

STEAM- ОСВІТА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

STEAM- ОСВІТА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0007
Аксесуар для Dash, катапульта (Dash's Launcher) - кумедний модуль, який перетворює робота в пускову машину. В комплекті - пусковий пристрій, три снаряди і шість цілей для вправи у влучності. Цілі можна поєднувати з конструктором LEGO для підвищення складності. Катапульта управляється через смартфон ..
1200.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0006
Аксесуар для Dash, ксилофон (Dash's Xylophone) - яскравий аксесуар, за допомогою якого робот може перетворитися в умілого музику. Для створення мелодій і управління аксесуаром використовується спеціальний додаток Xylo. Прості і наочні ілюстрації допоможуть впоратися з налаштуванням навіть дитині! У ..
1600.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0005
Аксесуари для Dash і Dot, Building Brick Connectors допоможуть поєднати роботів з частинами популярних конструкторів. Коннектори представляють собою дві пари «вух», які кріпляться до головних блоків роботів Dash і Dot. Комплект аксесуарів дає доступ до світів конструкторів Lego bricks, Technics, Min..
800.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0008
Набір аксесуарів для Dash і Dot - комплект з бульдозерного ковша, гака, заячих вушок і хвостика. Бульдозерна насадка - додаток для Dash. З нею робот може рухати предмети. Гак - аксесуар для Dot, з ним маленький «робомозг» може стати рухомим. Гак на Dash дозволить чіпляти і тягнути предсети за д..
1600.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0004
Набір роботів Wonder Pack від Dash & Dots - два розумних і забавних робота з набором корисних аксесуарів.Dots - робот-мозок, за допомогою якого можна створювати власні цікаві ігри, а Dash дозволяє робити рухливі гаджети. Dash вміє шукати предмети, пересуватися по кімнаті. Він справжній артист - ..
12000.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0002
Робот Dash від Dash & Dots - відмінна вигадка для того, щоб навчання приносило тільки позитивні емоції! Симпатичний розвиває робот допоможе дитині пізнавати навколишній світ і оволодівати сучасними технологіями. Молода команда інноваторів Wonder Workshop задалася ідеєю змінити основи освіти. Їх ..
6700.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: 7-2-3-0001
Робот Dots від Dash & Dots - маленький мозок, який перетворить програмування в захоплюючу гру. Він поставляється з декількома цікавими іграми «на борту» - Magic Dot Ball, Dot of Music і Light Sword - а за допомогою спеціальних додатків можна створювати власні ігри та розважальні програми. Читати..
3000.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: 7-2-2-0011
Робот Makeblock mTinymTiny - робот дошкільної освіти для дітей, що ростуть в епоху цифрових технологій. Його унікальний контролер Pen Pen Controller, як інструмент кодування, полегшує кінестетичний досвід дітей на відчутному мовою програмування. Він використовує фізичні блоки і різні тематичні карти..
5000.0 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)