МЕНЮ
КОШИК

КОНСТРУКТОРИ

КОНСТРУКТОРИ
Бренд: LEGO Модель: 6-2-0049
Чудовий набір яскравих барвистих блоків, з яких можна сконструювати всі, що підкаже дитині його фантазія: будинок, паровоз, млин, автомобіль, тварина. Словом, що завгодно. У комплекті надана книга з ідеями і конструкціями. В процесі гри з цим конструктором дитина тренує моторику пальчиків, посидючіс..
1000.0 грн.
Модель: 6-7-0029
Яскрава мозаїка із серії FANTACOLOR допоможе дитині пізнати світ кольору, форми і фантазії, зробить пальці слухняними, навчить азам моделювання, розвиватиме працьовитість, уважність та абстрактне мислення і творчі здібності. Також завдяки мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і то..
400.0 грн.
Бренд: Cubika Модель: 1-10-0026
Як розважити малюка і навчити новим корисним навичкам? Звичайно ж за допомогою якісного сортера. Дерев'яний конструктор Геометричний сортер від бренду Cubika буде для дитини незамінним.У наборі є дерев'яна дошка, на якій 15 різнокольорових стовпчиків і 24 геометричні фігури. Завдання маляти: правиль..
350.0 грн.
Бренд: Cubika Модель: 1-10-0025
Дерев'яний конструктор Геометричний сортер прямокутник від бренду Cubika допоможе дитині не тільки весело провести час, але ще й розвинути когнітивні навички.У наборі прямокутний сортер, на якому розміщені 10 стовпчиків різних кольорів. На стовпчики необхідно накладати фігурки в залежності від їх ко..
300.0 грн.
Бренд: LEGO Модель: 1-10-0010
Дай волю уяві і придумай нові варіанти використання вікон і дверей з "Набору для творчості з вікнами" LEGO Classic в своїх моделях. Візьми яскраві кубики і колеса, додай до них двері і вікна, яких так багато в цьому наборі LEGO, і придумай свої кумедні моделі. Збери рухає робота з дверцятами на живо..
850.0 грн.
Бренд: LEGO Модель: 1-10-0006
Щоб пробудити творчі здібності дитини, бажання творити і конструювати, експерти знаменитого бренду LEGO рекомендують подарувати йому «чарівний» конструктор «Ящик для творчості». В чудовому жовтому валізці знаходиться величезна кількість різнокольорових деталей, з яких легко створювати найнеймовірніш..
550.0 грн.
Бренд: battat Модель: 6-2-0009
Іграшка Конструктор Архітектор - прекрасний подарунок дітям від 2 років і старше. За допомогою конструктора можна зібрати все, що підкаже фантазія: будиночок, машинку, а після гри можна скласти детальки в візок. Завдяки зручній ручці її можна взяти на прогулянку і творити, коли заманеться! Граючи, д..
600.0 грн.
Бренд: Fisher-Price Модель: 6-2-0001
Конструктор Mega Bloks класичний в мішку (80 деталей) - це захоплюючий, навчальний, яскравий, цікавий конструктор від Mega Bloks. Будуйте і складайте для нескінченного веселощів з великої будівельної сумкою First Builders. Ці яскраві блоки класичних кольорів заохочують маленькі ручки на відкриття, щ..
900.0 грн.
Бренд: Fisher-Price Модель: 6-2-0002
Конструктор Mega Bloks Рожевий в мішку (80 деталей) - це захоплюючий, навчальний, яскравий, цікавий конструктор від Mega Bloks. Будуйте і складайте для нескінченного веселощів з великої будівельної сумкою First Builders. Ці яскраві блоки класичних кольорів заохочують маленькі ручки на відкриття, щоб..
900.0 грн.
Бренд: LEGO Модель: 1-10-0002
Пора будувати дороги в місті LEGO City! За допомогою пластин ви можете побудувати міську дорогу з перехрестями і розгалуженнями. Коли дорога буде готова, влаштовуйте міські гонки!У наборі LEGO City Бічна і пряма дорога 2 пластини: пряма і Т-подібна частини дороги. Поєднуйте їх з іншими наборами, щоб..
320.0 грн.
Бренд: LEGO Модель: 1-10-0009
Щоб на вулицях міста був завжди порядок, сміттєвоз разом з робітниками трудяться, не покладаючи рук. Робочі озброєні мітлою і совковою лопатою, за допомогою яких вони загрібають сміття в бак, а звідти вже в сміттєвоз. Чого тільки не знайдеш на вулицях: і тухлу рибу, і шкурки банана, і порожні пляшки..
600.0 грн.
Бренд: LEGO Модель: 6-2-0026
Заплигуй на катер - тебе чекають морські пригоди! Ти зможеш насолодитися морем і його мешканцями. Одягай акваланг і пірнай глибше - під водою тебе чекає прекрасний світ! Але що це? Це ж справжні скарби! Тільки не втрачай пильності, щоб не зустрітися з рибою-меч лицем до лиця.У наборі LEGO City Яхта ..
600.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 53 (5 сторінок)