МЕНЮ
КОШИК

РОБОТИ ДЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

РОБОТИ ДЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
Бренд: Makeblock Модель: 7-2-1-0018
Набір Creative Lab Kit - максимальний в серії Neuron і включає в себе 30 різних електронних модулів, як наприклад світлодіодний дисплей, камеру, ультразвуковий датчик, двигун та інші. Завдяки цим модулям діти зможуть зібрати різні пристрої, іграшки та інструменти. Все, що необхідно зробити - під'єдн..
36799.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: 7-2-1-0019
Makeblock Neuron Inventor Kit - це базовий набір програмованих електронних блоків, який дає можливість реалізувати дитині свої ідеї та втілити їх в життя у вигляді справжніх гаджетів.Тип: Розумний конструктор.Комплектація: Bleutooth модуль; модуль живлення; сервомотор з модулем управління; сенс..
4100.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРСШ0005
Цей набір розширення, має бути для всіх, хто хоче взяти участь в MakeX Starter та MakeX Challenge . Він містить різні електронні модулі з технологіями аналізу зображення і комп'ютерного зору...
5899.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0010
Розширення mBot Servo Pack - це комплект для робота mBot від компанії Makeblock. Комплект містить сервомашинки, світлодіодний набір і супутні компоненти, за допомогою яких можна об'єднувати систему з роботом. Розширення потрібно для додання роботу більшої рухливості, а також можливості передачі світ..
869.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРСШ0003
Набір Makeblock Explorer Kits - це модернізований набір mBot. Він включає оригінальні деталі класичного набору і дозволяє використовувати світлодіодний матричний екран. З Explorer Kits досить легко почати роботу, що робить його ідеальним інструментом для початківців у вивченні STEAM (наука, технолог..
7599.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРПШ0007
Makeblock STEAM набір Codey Rocky & Neuron Education KitCodey Rocky & Neuron Education Kit - це набір призначений для навчання програмістів і мейкерів. На додаток до більш ніж 10 електронних модулів, які поставляються з Codey Rocky, в комплект входять шість блоків Neuron, які дозволяють учня..
9999.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРСШ0017
Цей набір вчить основ гідравліки. Гідравлічна система fischertechnik працює з водою, демонструючи, як сила може передаватися через рідкі носії. Ось як працює система: керуючий циліндр, керований вручну, подає воду в робочий циліндр через шланги. Робочий циліндр розширюється, переміщуючи ківш або лоп..
4799.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРСШ0024
Новий конструктор із серії «Динаміка» забезпечить ще більше веселощів з новими діючими моделями, які можна зібрати з цього набору, за рахунок використання нових кутових секцій 180°. Сумарна довжина маршруту в деяких моделях досягає 4.5 м! Додаткові гнучкі напрямні профілі зі збільшеною висотою бічни..
5699.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРСШ0014
Новий конструктор зацікавить вас своєю оригінальністю. За допомогою нього дитина відмінно засвоїть, як працюють основні принципи динаміки. До звичайних поворотів, перешкод і швидких спусків, в уже відомому наборі «Динаміка», додалися нові елементи. З набором дитина може себе відчути не тільки інжене..
3199.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРСШ0037
Більше веселощів, швидкості і гігантські розміри - це відмінні риси набору «Динаміка XL». У цьому конструкторі велика увага приділяється різним способам переміщення кульок. Для цього використовуються різноманітні конвеєри і навіть підйомне колесо з магнітним захватом. За допомогою цього набору можна..
13099.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРСШ0031
Більше веселощів, швидкості і справді гігантські розміри - це відмінні риси набору «Динаміка XXL». Загальна довжина траси - 5,6 м! У цьому конструкторі безліч нових додаткових функцій. Перехрестя, семафори, гнучкі тунелі і яскраві світлодіоди перетворять спуск кульок на справжню пригоду. За допомого..
8999.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 42 (4 сторінок)