МЕНЮ
КОШИК

ТЕХНІКА ДЛЯ STEAM

ТЕХНІКА ДЛЯ STEAM
Бренд: ТОВ "АНТАНДАР" Модель: 8080
Простота у використанні, почати смарт-подорож Усунути складні процеси моделювання і складання, запуск потім сканування, не потрібно розігрівати, і отримати 3D-дані тільки протягом трьох хвилин.Швидке сканування за допомогою автономної текстури.Виробництво AR-контенту навчить користувачів знаходити с..
40500.0 грн.
Бренд: Polaroid Модель: 7-2-6-0004
Ручка 3D Polaroid ROOT PLAY (WOOD) дозволить вам з легкістю створювати тривимірні моделі. Її можливості практично безмежні.Творіть з настроєм, створюючи свої власні «дерев'яні» 3D-моделі з пластика, що імітує дерево.Ручка працює за технологією «гарячого наконечника» - вона розплавляє пластик всереди..
1999.0 грн.
Бренд: XYZ printing Модель: 7-2-6-0003
Ваш перший 3D-принтерПринтер da Vinci miniMaker використовує інтуїтивно зрозумілу систему автоматичного калібрування, яка регулює екструдер і платформу для створення найкращого друку.Невеликий принтер, безмежні ідеїНезважаючи на невеликий, легкий корпус, принтер da Vinci miniMaker виконує надійний д..
11500.0 грн.
Модель: 7-2-6-0005
Mavic 2 Pro - ультрасучасний безпілотний літальний апарат від іменитої ТМ DJI, в якому органічно поєднані переваги пристроїв з лінійок Phantom і Mavic.Завдяки компактним розмірам квадрокоптер ідеально підходить для експлуатації в подорожах. У зібраному вигляді довжина корпусу пристрою становить трох..
44920.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: 7-2-6-0001
Спеціально розроблений для освітніх цілей і мейкерства, LaserBox переосмислює і перевизначає функціонал лазера за допомогою ультра-ширококутної камери високої роздільної здатності разом з візуальним алгоритмом AI. Машина може автоматично ідентифікувати будь-який матеріал і відповідно налаштувати пар..
225000.0 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)