Техніка

Що таке сучасна школа? Можна відповісти по-різному, але головне висловити просто - традиційні підходи та інноваційні технології на службі знань. Зрозуміло, що мова йде не просто про інтерактивній дошці, електронному мікроскопі або системах інтерактивного опитування, а комплексному збалансованому підході. Саме той, хто може його забезпечити, затребуваний сучасним освітнім співтовариством.


Центр шкільної комплектації (ЦШК) майже півтора десятиліття комплексно впроваджує інноваційні технології у всі ступені освіти, співпрацюючи з провідними фахівцями та навчальними центрами. Все, що може знадобитися сучасній школі, є у нас. Ми здатні забезпечити мінімальну ціну і терміни поставки, а так само максимальну віддачу і індивідуальний підхід, в тому числі, пропонуючи цілу лінійку продукції під власним товарним знаком.

Все наше обладнання відповідає вимогам гігієни і ергономіки, чинним законодавчим актам, ФГОС і супроводжується сертифікатами відповідності.


Наш пріоритет - масштабні регіональні проекти для бюджетних шкіл. Центр шкільної комплектації створює Єдиний інформаційний освітній простір (ЕІОП) середніх освітніх установ, поставляючи «під ключ» актуальні комплексні рішення, забезпечуючи їх технічну, програмну і консультаційно-методичну підтримку. Наш досвід дозволяє довільно масштабувати рівні впровадження від окремого предметного класу, учительській, медичного кабінету чи актового залу до створення ЕІОП всієї школи і організації реверсивного електронного документообігу з вищими інстанціями. Крім цього, ми формуємо унікальну програмно-апаратне середовище, що дозволяє паралельно з освітніми та адміністративними областями, планомірно підвищувати рівень інформаційної культури всіх учасників навчально-виховного процесу.

Показати повний опис

Оберіть підкатегорію


markerВідкрити карту