МЕНЮ
КОШИК

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ
Бренд: Україна
Аптечка для проведення навчальних демонстрацій з надання первинної медико-санітарної допомоги. Набір розміщено в сумці-пеналі. Склад: 1 х Бинт для зупинення кровотечі 1 х пара рукавичок латексних 1 х еластичний бинт 4 х знеболюючі препарати демонстраційні 6 х стерильні губки 1 х моток ..
По запросу
Бренд: Україна
Компас армійський – це магнітний та рідинний компас на складній рамці, яка призначена для установки азимута. Підставка обладнана рідинним рівнем з одного боку має лінійку, а з тильної сторони – таблицю обчислень.Особливістю цієї моделі також є те, що замість наявності звичайної лінзи, вона інтегрова..
576.0 грн.
Бренд: Україна Модель: ПЗ "Защитник Отечества"
Комплекс програмного забезпечення «Захисник Вітчизни» спеціально розроблений для використання з інтерактивним тиром у кабінеті "Захист України". Особливості ПЗ «Захисник Вітчизни» Це програмне забезпечення розроблено для інтерактивних панелей, тому дозволяє повною мірою використовувати усі їхн..
По запросу
Бренд: Україна
Лопата саперна складна, матеріал - сталь, покрита чорною фарбою...
По запросу
Бренд: Україна Модель: АК-47
Макет автомата АК-47 із вбудованим лазерним прицілом..
По запросу
Бренд: Україна
Медичний тренажер призначений для навчання навичкам надання першої долікарської допомоги постраждалим - непрямий масаж серця і штучна вентиляція легенів Основні характеристики: Анатомічні орієнтири живої людини - мечоподібний відросток, м'язи грудей, ключиці і т.д .; Висока якість і міцність в..
По запросу
Бренд: Україна
Набір муляжів призначений для навчання навичкам надання першої медичної допомоги при пораненнях різного ступеня тяжкості, іммобілізації і транспортування постраждалих на заняттях по Захисту Вітчизни. Імітатори являють собою м'які накладні, художньо розписані пластинки, з вставленої тасьмою для демон..
По запросу
Бренд: Україна
Для евакуації поранених в сучасних військових підрозділах використовуються м'які носилки, що представляють собою брезентові або нейлонові полотна з ручками з товстої кордури, а також лямками на карабіни «фастекс» для іммобілізації пораненого. У зібраному стані виріб легко поміщається і рюкзаку, дани..
По запросу
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)